پاسخ به سوالات شما
آذر 1, 1394
Akupunktur und Massage
تاریخچه گیاه درمانی و طب سنتی
بهمن 18, 1394

جوانسازی پوست به روش طب چینی

Untitled-1

Untitled-1

 

زیبایی در طب چینی

تناسب چهره، زیبایی آن، ایجاد تأخیر در بوجود آمدن چین و چروک، لک و علایم پیری در صورت از جمله کارکردهای طب چینی می باشد. تفاوت عمده مداخله طب چینی با سایر مکاتب طبی، در نگاه کلی به بدن در ارتباط با اصلاح اختلالات می باشد. در طب چینی برای زیباتر شدن صورت، ارگانهای داخلی بدن مورد بررسی قرار می گیرند همچنین کانالهای انرژی بدن، خون و تعادل کلی آن مورد توجه هستند، چرا که چه بسا مشکلات ایجاد شده در صورت و پوست نتیجه اختلال در تعادل اعضای داخلی است. این موضوع یکی از علل عمده ی شکستهای درمانی است که صرفا به طور موضعی روی پوست صورت انجام می گیرند.

درمان در طب چینی بدون عارضه ی جانبی، ساده و پایدار است. در این طب پوست صورت به منزله یکی از اجزای بدن بوده و باید از نظر کارکرد در تعادل با سایر بخش ها باشد.

در طب سوزنی با استفاده از سوزنهای بسیار ظریف ویژه زیبایی، خون رسانی زیر جلدی و نیز تحریک ساخت کلاژن صورت می گیرد و با بررسی سایر نقاط بدن اختلال پیش آمده ترمیم می گردد.

طب سوزنی در تبریز

گیاهان دارویی، دمنوشها، ماسک صورت، طب سوزنی و درماپن( دستگاه ویژه جوانسازی پوست) از جمله روش های مداخله در این سیستم می باشد.

از جمله موارد قابل درمان در طب سوزنی می توان به:

چین و چروک صورت، جای جوش آکنه، کک و مک، افتادگی پوست در قسمتهای مختلف صورت، کبودی دور چشم و… اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 5 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>